O NÁS


Projekt instantWEB je prevádzkovaný spoločnosťou VÁDIUM - IT s.r.o., ktorá sa od roku 1996 zameriava nielen na informačné technológie a informačné systémy, ale aj na informácie v širšom slova zmysle.

Hlavnou oblasťou našej činnosti je tvorba a prevádzka internetových denníkov, elektronických obchodov, virtuálnych galérií ale aj bežných internetových prezentácií a činnosti s tým súvisiacich ako napr. webhosting a registrácia domén.

Ak máte zámer ponúknuť akýkoľvek obsah na internet, ste u nás správne.

Neváhajte a príďte sa poradiť o všetkom, čo súvisí s Vašou predstavou. Konzultácie (zdarma!) ešte pred začatím celého projektu Vám ušetria v budúcnosti čas a námahu. Až následne Vám vypracujeme cenovú ponuku, z ktorej budete milo prekvapení.

Jedným z dôležitých predpokladov úspešnosti Vášho projektu je detailné naplánovanie obsahu a jednotlivých častí. Integrovanie najlepších technologických a programových riešení je úplnou samozrejmosťou. Našou snahou je rýchlo, kvalitne a presne podľa Vaších predstáv uviesť Váš projekt na internet. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes!
© VÁDIUM-IT, s.r.o. 2013 - 2024